O firmie

Firma ANIMUS AWG powstała w roku 2004 i świadczy usługi w zakresie polecania do pracy niań, opiekunek osób starszych / chorych, pań do sprzątania oraz gospoś.

Od 2011 roku zajmujemy się także organizacją zajęć animacyjnych dla dzieci w trakcie imprez okolicznościowych (takich jak pikniki, komunie, chrzty, wesela, święta, “długie weekendy”, Sylwester).

Współpracujemy głównie z hotelami, restauracjami, firmami ewentowymi.

REKRUTOWANIE NIAŃ, OPIEKUNEK, PAŃ DO POMOCY W DOMU:

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie właściwej osoby wymaga dużo czasu i energii. Nasza firma wykona to za Państwa.

Polecane przez nas kandydatki/kandydaci są osobami w różnym wieku, z różnym wykształceniem, ale łączy je jedno: mają odpowiednie doświadczenie (poparte referencjami, dokładnie sprawdzonymi przez naszych pracowników), są uczciwe i rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków oraz spełniają Państwa oczekiwania.

Wszystkie rekomendowane przez nas osoby są sprawdzane w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym poznajemy ich doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje do wykonywania określonej pracy. Następnym krokiem jest szczegółowe sprawdzenie ich referencji.

Po otrzymaniu od Państwa zlecenia potrzebujemy od kilku dni do tygodnia / kilku tygodni, na znalezienie kandydatek (czas poszukiwań zależy od trudności zlecenia), które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania.

W przypadku zlecenia nietypowego czas ten może się wydłużyć.

Informacje na temat kandydatek otrzymują Państwo w postaci szczegółowego profilu kandydatki.

Na świadczone przez nas usługi dajemy kilkumiesięczną gwarancję.

Pobieramy jednorazową prowizję, której wysokość jest uzależniona od rodzaju otrzymanego zlecenia. Wysokość prowizji podana jest w trakcie rozmowy z naszą firmą, po otrzymaniu wyczerpujących informacji na temat Państwa zlecenia = jej wysokość jest uzależniona od ilości dni, w jakich taka osoba pracuje dla Państwa.

W trakcie realizacji powierzonego zlecenia jesteśmy w ciągłym kontakcie z Państwem i na bieżąco informujemy o rezultatach naszej pracy (telefonicznie lub drogą e-mailową).

Nigdy nie pozostawiamy żadnego zlecenia bez odpowiedzi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług prosimy o kontakt z naszym biurem telefoniczny (dokładne dane teleadresowe znajdują się w zakładce „Kontakt”) lub poprzez wysłanie do nas uzupełnionej ankiety z zakładki „Dla klientów”.

Firma ANIMUS AWG posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający wpis do rejestru firm prowadzących agencje doradztwa personalnego. 

Ponadto baza danych naszych kandydatek jest zarejestrowana w GIODO (Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych).

 

 

seo by ComWeb